התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

קורס הכנה לבחינה בחשבונאות פיננסית א - מועד אביב 2017

שבת, 17 ינואר 2015 16:31 קורס הכנה לבחינות מועצה
(6 הצבעות)

תיאור ומטרות הקורס:
- קורס הכנה אישי לבחינת מועצה בחשבונאות פיננסית א.
- מטרת הקורס הינה ליצור מסגרת לימוד מובנית וממוקדת של כל הנושאים שנכללים במיקוד לבחינה תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט והתאמת סגנון ההוראה לקשיים הנפוצים של הסטודנט.
- תרגול יעיל וממוקד השם דגש על איכות התרגול ולא על כמות התרגילים.
- התמקדות מעמיקה בסוגי השאלות, איך לענות נכון על כל שאלה, איך להתמודד עם לחץ הזמן בבחינה בזמן אמת ועוד - זאת תוך תרגול שאלות מבחינות מועצה קודמות.

- מועד סיום הקורס נקבע למספר שבועות לפני מועד הבחינה על מנת לאפשר זמן תרגול עצמי לקראת המבחן עם אופציה למפגשי חיזוקים עד הבחינה.

תאריכים וימים:

בימי שלישי ושישי בין התאריכים 21/3/2017 | 23/5/2017. פרטים מלאים בקובץ המצורף. מתכונת הקורס:
- 10 מפגשים בני 4 שעות כל אחד (סה"כ 40 שעות לימוד מלאות) שנפרסים על פני כחודשיים של לימודים - מתוכם שבועיים אחרונים מוקדשים ללימוד עצמי ותרגול תוך ליווי מקצועי אישי מהמרצה.
- סקירה תמציתית של עיקרי החומר התיאורטי לרבות תקינה רלוונטית והקדשת מרבית הזמן לתרגול מעשי של שאלות ממבחני מועצה תוך שימת דגש של תרגול ממוקד תוך עמידה בזמנים.
- בנוסף תינתן האפשרות להציף שאלות במהלך כל הקורס.

תוכנית עבודה:
בתחילת הקורס יימסר לסטודנטים קובץ של תוכנית עבודה מומלצת עד המבחן. התוכנית תכלול הספק שבועי מומלץ בכל נושא ולוחות זמנים מסודרים ללימוד נושאים חדשים וחזרות מובנות על נושאים שכבר נלמדו וזאת על מנת לא רק שלא לשכוח את החומר עד מועד המבחן אלא אף להפנים אותו ולתרגל אותו היטב עד הבחינה.


חומרי לימוד:
- חוברת מבחנים לצורך תירגול במהלך השיעורים ובבית.
- חוברת עזר עם סיכום תמציתי של כל החומר הנלמד.
- ליווי צמוד במהלך הקורס.
- פורום דיונים שוטף עם מענה מקצועי מהמרצה לשאלות נוספות. 


מיקום הקורס:
יפורסם בהמשך. 

לפרטים נוספים חייגו: 052-3265132 
                               03-5291331

קרא 4531 פעמים עודכן לאחרונה ב שבת, 14 ינואר 2017 20:45
Yulia

יוליה לוי - רו"ח בישראל וארה"ב, מייסדת MY ACADEMY

שלום, שמי רו"ח יוליה ואני מומחית להצלחות בבחינות מועצת רואי חשבון, לשכת רואי חשבון ובחינות הסמכה נוספות בתחום החשבונאות והנהלת החשבונות. כרואת חשבון מומסכת בישראל וארה"ב, בעלת תואר שני בחשבונאות  ומרצה מזה 5 שנים בקורסי הכנה לבחינות ההסכמה פיתחתי שיטה ייחודית להצלחה בבחינות בחשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, מיסים וביקורת. באמצעות פישוט החומר, העברתו בצורה עניינית ותמציתית תוך שימת דגש על תירגול והקניית הרגלי למידה נכונים – אני בונה לך את הביטחון העצמי ביכולתך להצליח וזה אכן מה שקורה בסוף! 
קראו עוד אודותיי