התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

קורס הכנה לבחינה במיסים ב מועד אביב 2017

שבת, 14 ינואר 2017 19:50 קורס הכנה לבחינות מועצה
(2 הצבעות)

תיאור ומטרות הקורס:
- קורס הכנה ממוקד לבחינת מועצה דיני מסים ב'.
- מטרת הקורס הינה ליצור מסגרת לימוד מובנית וממוקדת של כל הנושאים שנכללים במיקוד לבחינה תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט והתאמת סגנון ההוראה לקשיים הנפוצים של הסטודנט.

תרגול יעיל וממוקד השם דגש על איכות התרגול.

- התמקדות מעמיקה בסוגי השאלות, איך לענות נכון על כל שאלה, איך להתמודד עם לחץ הזמן בבחינה בזמן אמת ועוד - זאת תוך תירגול שאלות מבחיות מועצה קודמות.   

- מועד סיום הקורס נקבע למספר שבועות לפני מועד הבחינה על מנת לאפשר זמן תרגול עצמי לקראת המבחן עם אופציה למפגשי חיזוקים עד הבחינה.


תאריכים וימים:
בימי ראשון בין התאריכים 26/3/2017 | 28/5/2017 | בין השעות 17:00-21:00 

מתכונת הקורס:
- 9 מפגשים בני 4 שעות כל אחד (סה"כ 36 שעות לימוד מלאות) שנפרסים על פני כחודשיים של לימודים- מתוכם שבועיים אחרונים מוקדשים ללימוד עצמי ולתרגול תוך ליווי מקצועי אישי מהמרצה.
- סקירה תמציתית של עיקרי החומר התיאורטי לרבות חקיקה רלוונטית והקדשת מרבית הזמן לתרגול מעשי של שאלות ממבחני מועצה ומקורות נוספים תוך שימת דגש על תירגול ממוקד תוך עמידה בזמנים.
-בנוסף תינתן האפשרות להציף שאלות במהלך כל הקורס באתר הקורס, שם ניתן יהיה לקבל מענה שוטף על שאלות במהלך כל הקורס ועד בחינת המועצה. 

 

תוכנית עבודה:

בתחילת הקורס יימסר לסטודנטים קובץ של תוכנית עבודה מומלצת עד המבחן. התוכנית תכלול הספק שבועי מומלץ בכל נושא ולוחות זמנים מסודרים ללימוד נושאים חדשים וחזרות מובנות על נושאים שכבר נלמדו וזאת על מנת לא רק שלא לשכוח את החומר עד מועד המבחן אלא אף להפנים אותו ולתרגל אותו היטב עד הבחינה. 

חומרי עזר בקורס:

חוברת מבחנים לצורך תירגול במהלך השיעורים ובבית. 
חוברת עזר עם סיכום תמציתי של כל החומר הנלמד.
ליווי צמוד במהלך הקורס.פורום דיונים שוטף עם מענה מקצועי מהמרצה לשאלות שוטפות.

לפרטים נוספים נא להוריד את קובץ ה- PDF המצורף (יש ללחוץ על הלינק בצבע כחול):

קרא 1402 פעמים עודכן לאחרונה ב שבת, 14 ינואר 2017 20:11
Yulia

יוליה לוי - רו"ח בישראל וארה"ב, מייסדת MY ACADEMY

שלום, שמי רו"ח יוליה ואני מומחית להצלחות בבחינות מועצת רואי חשבון, לשכת רואי חשבון ובחינות הסמכה נוספות בתחום החשבונאות והנהלת החשבונות. כרואת חשבון מומסכת בישראל וארה"ב, בעלת תואר שני בחשבונאות  ומרצה מזה 5 שנים בקורסי הכנה לבחינות ההסכמה פיתחתי שיטה ייחודית להצלחה בבחינות בחשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, מיסים וביקורת. באמצעות פישוט החומר, העברתו בצורה עניינית ותמציתית תוך שימת דגש על תירגול והקניית הרגלי למידה נכונים – אני בונה לך את הביטחון העצמי ביכולתך להצליח וזה אכן מה שקורה בסוף! 
קראו עוד אודותיי