התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

קורס הכנה לבחינה בחשבונאות פיננסית מתקדמת מועד אביב 2017

שבת, 17 ינואר 2015 16:54 קורס הכנה לבחינות מועצה
(10 הצבעות)

תיאור ומטרות הקורס:
- קורס הכנה ממוקד לבחינת מועצה בחשבונאות פיננסית מתקדמת.
- מטרת הקורס הינה ליצור מסגרת לימוד מובנית וממוקדת של כל הנושאים שנכללים במיקוד לבחינה תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט והתאמת סגנון ההוראה לקשיים של כל סטודנט.

תרגול יעיל וממוקד השם דגש על איכות התרגול ולא על כמות תרגילים.

- התמקדות מעמיקה בסוגי השאלות, איך ניתן להוציא את מירב הנקודות בכל שאלה, איך להתמודד עם לחץ הזמן בבחינה בזמן אמת ועוד - תוך שימוש בגיליונות הניקוד המקוריים של בחינות מועצה קודמות.  

- מועד סיום הקורס נקבע למספר שבועות לפני מועד הבחינה על מנת לאפשר זמן תרגול עצמי לקראת המבחן עם אופציה למפגשי חיזוקים עד הבחינה.


תאריכים וימים:
בימי שני ושישי בין התאריכים 7/7/2017 - 28/4/2017  (פרטים בקובץ המצורף) 

מתכונת הקורס:
- 12 מפגשים בני 8 שעות אקדמאיות כל אחד (סה"כ 96 שעות לימוד אקדמאיות) שנפרסים על פני כ- 3 חודשי לימוד- מתוכם שבועיים אחרונים מוקדשים ללימוד עצמי ולתרגול תוך ליווי מקצועי אישי מהמרצה.
- סקירה תמציתית של עיקרי החומר התיאורטי לרבות תקינה רלוונטית והקדשת מרבית הזמן לתרגול מעשי של שאלות ממבחני מועצה ומקורות נוספים תוך שימת דגש על הבנת מערכת הניקוד ותרגול ממוקד למיקסום הציון בכל שאלה ושאלה.

 

תוכנית עבודה:

בתחילת הקורס יימסר לסטודנטים קובץ של תוכנית עבודה מומלצת עד המבחן. התוכנית תכלול הספק שבועי מומלץ בכל נושא ולוחות זמנים מסודרים ללימוד נושאים חדשים וחזרות מובנות על נושאים שכבר נלמדו וזאת על מנת לא רק שלא לשכוח את החומר עד מועד המבחן אלא אף להפנים אותו ולתרגל אותו היטב עד הבחינה.

חומרי עזר בקורס:

חוברת מבחנים לצורך תירגול במהלך השיעורים ובבית. 
חוברת עזר עם סיכום תמציתי של כל החומר הנלמד.
ליווי צמוד במהלך הקורס.
פורום דיונים שוטף עם מענה מקצועי מהמרצה לשאלות שוטפות.

לפרטים נוספים נא להוריד את קובץ ה- PDF המצורף (יש ללחוץ על הלינק בצבע כחול):

קרא 6083 פעמים עודכן לאחרונה ב שבת, 28 ינואר 2017 19:06
Yulia

יוליה לוי - רו"ח בישראל וארה"ב, מייסדת MY ACADEMY

שלום, שמי רו"ח יוליה ואני מומחית להצלחות בבחינות מועצת רואי חשבון, לשכת רואי חשבון ובחינות הסמכה נוספות בתחום החשבונאות והנהלת החשבונות. כרואת חשבון מומסכת בישראל וארה"ב, בעלת תואר שני בחשבונאות  ומרצה מזה 5 שנים בקורסי הכנה לבחינות ההסכמה פיתחתי שיטה ייחודית להצלחה בבחינות בחשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית, מיסים וביקורת. באמצעות פישוט החומר, העברתו בצורה עניינית ותמציתית תוך שימת דגש על תירגול והקניית הרגלי למידה נכונים – אני בונה לך את הביטחון העצמי ביכולתך להצליח וזה אכן מה שקורה בסוף! 
קראו עוד אודותיי