התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

קורסי הכנה קבוצתיים ואישיים לבחינות מועצת רואי חשבון בישראל

הבעיה
מבחן מועצה הוא השלב האקדמי המסכם של לימודי חשבונאות המפרכים שנמשכים בין 3 ל-4 שנים ולפעמים אפילו יותר. עבור סטודנטים רבים עובר במבחן מועצה נשאר בגדר חלום בלתי מוגשם, במיוחד אחרי שניגשים יותר מפעם אחת. האכזבה לעיתים קשה, במיוחד אחרי שרואים הרבה אחרים עוברים. אחרים, שהם פחות חכמים, פחות מוכשרים, שהשקיעו פחות ממך ועדיין עברו...

הפיתרון
MY ACADEMY מציעה פיתרון מעשי לתיסכול הזה ואפשרות לקבלת קורס הכנה אישי או קבוצתי עם מרצים מנוסים שהכינו עשרות סטודנטים שעברו בהצלחה את הבחינה. ליווי מקצועי צמוד תוך שימת דגש מיוחד על טיפול בקשיים האישיים של כל סטודנט גם בפן המקצועי האקדמי וגם בפן הרגשי או הטכני הוכיח את עצמו יותר מפעם אחת. אל תחכו לעוד כישלון- הצטרפו להצלחה עם MY ACADEMY כבר היום!
אז מה אפשר ללמוד איתנו?
korsim
קורסי הכנה קבוצתיים ואישיים לבחינות מועצת רואי חשבון

בחינות סופיות חלק א'

  • דיני תאגידים ומסחר
  • תמחיר וחשבונאות ניהולית מתקדמת
  • דיני מיסים א
  • חשבונאות פיננסית א

    בחינות סופיות חלק ב'

  • תמחיר וחשבונאות ניהולית מתקדמת 
  • דיני מיסים ב 
  • חשבונאות פיננסית מתקדמת
  • ביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מתקדמת


אז מה מיוחד בקורסים של MY ACADEMY?
הקורסים נערכים במתכונת "אחד על אחד", בקבוצות או גם וגם.

מסבירים את החומר בגובה העיניים ושמים דגש על תרגול ויישום החומר תוך תרגול של שאלות מועצה כבר מהמפגש הראשון בקורס.

אנחנו לא נותנים דגים אלא מלמדים לדוג כדי שתוכלו לפתור כמה שיותר תרגילים בכוחות עצמכם ולא רק להבין איך המרצה פתר את התרגיל בכיתה.

קיימת אפשרות לפגישת ייעוץ במהלכה בונים תוכנית עבודה אישית לכל סטודנט וזאת בהתאם ללו"ז שלו, הקשיים האישיים והזמן שעומד לרשותו עד מועד הבחינה. תוכנית העבודה הינה יומית והיא כוללת יעדים ברורים של איזה נושאים לתרגל ואילו שאלות לפתור באותו היום.

המרצה עושה מעקב צמוד אישי אחרי התקדמות של כל סטודנט, אם יש חריגות, מנתחים אותן ביחד ומכניסים שינויים לתוכנית המקורית במידת הצורך.


לומדים חכם, מתרגלים נכון, ומצליחים לעבור במועד הקרוב!

אם אפשר ללמוד לבד, למה לי ללמוד בקבוצה?
יש המון יתרונות ללימוד בקבוצות - זה יותר חסכוני, נותן תחושת תמיכה ומאפשר למצוא חברים ללימודים, מה שמקל באופן משמעותי על התמודדות על החומר.
אנו ב-MY ACADEMY מאפשרים לכם להרכיב קבוצת לימוד שיביאו אותכם ואת חבריכם ללימודים להצלחה בבחינות במחיר סביר ובצורה מקצועית וטובה.
שעות הלימוד הגמישות, תוכנית מותאמת באופן אישי לרמת הידע שלכם ולימוד מוכוון להצלחה בבחינה הסופית הופך את הלימוד לחוויה חיובית שמביאה תוצאות בטוחות!

אז למה אתם מחכים?
הירשמו עוד היום לקורס איכותי ותעברו בהצלחה את המבחן הקרוב!