התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

"הכרתי את יוליה כשלוש שבועות לפני הבחינה בחשבונאות פיננסית במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים. אציין, כי טרם הפגישה עם יוליה לא נחשפתי כלל לחשבונאות ולא נכחתי בהרצאות. תחום העיסוק שלי אינו קשור גם הוא למקצוע הנ"ל. ליוליה הגעתי לאחר קבלת המלצה חמה מאוד מחבר. בפגישותיי עם יוליה שתוכננו היטב על ידה, נוכחתי לדעת כי יוליה לא רק מקצועית מאוד אלא גם אדם עם תקשורת בינאישית מצוינת, נעימה וסבלנית. בהוראה, סוד הקסם שלה הינו במתן כללים המופשטים ככל הניתן, בהמחשה של כל נושא לדוגמאות אמיתיות. בנוסף, הדביקות שלה במטרה (ההכנה והצלחה שלי במבחן) היוותה מקור השראתי במשימה לא פשוטה זו. בזכות יכולת ההוראה שלה אשר לא השאירה אותי אדישה למקצוע, בזכות חלוקה לוגית לנושאים תוך כדי מתן דגשים לפרטים קטנים וחשובים, בזכות הסבלנות הרבה, אכפתיות אמיתית ועידוד לאורך כל תקופת ההכנה, לא רק עברתי את הבחינה בהצלחה אלא קיבלתי ציון מבין הגבוהים בקורס! אחרי הבחינה, מצאתי את עצמי מסבירה נושאים ועונה לשאלות למס' סטודנטים מהקורס שלא פספסו אף הרצאה והכינו תרגילים במהלך הסמסטר."

"נהניתי לקבל ליווי מקצועי במהלך לימודים של חשבונאות פיננסית מתקדמת בשנת ההשלמה. קיבלתי הסבר על החומר הנלמד בפירוט רב ובמקצועיות רבה עם המון דוגמאות ממחישות. כמו כן יוליה הפגינה סבלנות אין קץ לשאלותיי. הבנתה העמוקה ושליטתה בחומר וכן הפשטות שבה היא מסבירה את חומר הנלמד ראויות לציון".

"תודה מעומק הלב! אם אי פעם אני אהיה רואה חשבון זה הרבה בזמן ההשקעה שלך בתלמידים שלך! היחס והאיכפתיות שלך היא שנותנת לי את הכוחות לא להישבר. תודה!"

"יוליה לימדה אותי לבחינות ביסודות החשבונאות ויסודות התמחיר במסגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול בשנקר. השיעורים הועברו בצורה מקצועית, ברורה ומתוכננת מראש על ידה. מידת הסיפור שקיבלתי מהשרות היא גבוהה מאוד וללא ספק אבחר ללמוד שוב במקצועות חשבונאות הנוספים".

עמוד 1 מתוך 2