התחברות

התחבר לחשבונך

שם משתמש *
סיסמא *
זכור אותי!

  

ליווי אישי בשנת השלמה

שנת השלמה עלולה להיות חוויה מתסכלת אם מנסים לעבור אותה לבד, ללא ליווי מקצועי צמוד.
פתאום מרגישים מוצפים בכמויות אדירות של חומר, התירגולים לא תמיד מספיקים, לא תמיד מבהירים את כל הנקודות החשובות וחוסר הזמן לא מאפשר לתרגל בבית כמו שהייתם רוצים. ואז...

מגיעים לכיתה, לא ממש עוקבים אחרי מה שהמרצה אומר, מאבדים בקלות את הריכוז ובאיזשהו שלב מפסיקים להגיע לשיעורים, כי תמיד יש חברים שיחלקו את הסיכומים שלהם.

ואז... מגיעים למבחן. שבוע לפני המבחן נאלצים להוציא את הראש מהחול ומוצאים את עצכם עם רשימה מאיימת של הנושאים שנלמדו במהלך הסמסטר. בניסיון נואר להספיק ללמוד את הכל מתחילים לתרגל כמה שיותר אל תוך הלילה ו.. לפעמים זה עובד ולפעמים פחות. להבדיל ממקצועות רבים אחרים קשה להצליח בבחינה בחשבונאות פיננסית אם לא למדת והשקעת כל הסמסטר.

אז מה אפשר לעשות אחרת?
PriceNew1
! לקחת אחריות כבר מהיום הראשון של שנת ההשלמה, לעקוב אחרי הנעשה בכיתה, לתרגל מיד את החומר הנלמד ואם רואים שמתקשים ומתחילים לצבור שאלות ופערים מול הכיתה - לא לחכות!

! להרים טלפון ל-MY ACADEMY ולסגור תוך כמה שעות את הפינות הקשות, לקבל הסבר ענייני ותמציתי על מה שלא ברור ולחזור לכיתה ללא פערים מול הכיתה אלא עם חיוך על הפנים.

! להמשיך להיות עם אצבע על הדופק ואם מתחילים להרגיש שהולכים טיפה לאיבוד, לקבל עד קצת תמיכה ולהגיע למבחן ביניים והבחינות הסופיות כשאתם שולטים בחומר ומסבירים לחברים שלכם את החומר שפעם לא היה ברור גם לכם!

איך?
MY ACADEMY מציעה שירות ייחודי של ליווי שוטף לאורך כל הסמסטר. פגישה שבועית עם מרצה שתעזור לך להפנים את החומר תוך כדי תנועה ולסגור פינות למבחן בכל הנושאים לקראת הבחינה יאפשר לך לשלוט בחומר בשוטף, לעקוב יותר בקלות אחרי מה שנעשה בכיתה ולהגיע לתקופת הבחינות בביטחון ובלי לחץ מיותר.

השרות ניתן לגבי המקצועות הבאים:
חשבונאות פיננסית מתקדמת
ביקורת מתקדמת

אז למה זה כדאי?
שיעורים ממוקדים בידיוק למה שאתם צריכים שמאפשרים לכם לשלוט בחומר כל השנה
מותאם באופן מושלם לצרכים וסגנון הלימוד שלך
הבהרות והסברים על החומר בשוטף ומענה לשאלות שצצות בלי לחכות לרגע לפני המבחן
טיפים לתרגול יעיל ומעשי לקראת הבחינה
הכנה לבחינות הסיום במהלך כל הסמסטר ללא לחץ מיותר.

רוצים ללמוד ביחד עם חברים?
אין בעיה!!! רק לא יותר משניים-שלושה :)

אז אל תחכו למחר כשאפשר לשלוט בחומר כבר היום!!!
התקשרו עוד היום ל-MY ACADEMY לקבלת הצעה לליווי שוטף ממורה מנוסה ומקצועי!!!